ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Оголошуємо відбір трьох учасників з Чернівецької області для міжрегіональної програми обміну

Три переможці відбору матимуть змогу взяти участь у міжрегіональній програмі обміну «Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!» між активістами молодіжних громадських та ініціатив південно-східної, центральної та західної України (а саме – Чернівецької, Запорізької, Херсонської, Кіровоградської областей та АР Крим).
 
В рамках програми буде сформована дослідницька група з 10 осіб (по 2 учасники з 4-х областей та АР Крим), яка вивчатиме регіональні особливості різних областей. Учасники матимуть можливість відвідати різні міста України, зустрітись з представниками активної молоді, громадських організацій, ЗМІ. За підсумками кожної зустрічі учасники писатимуть есе про власні враження від міста, яке відвідали та людей, що там проживають, їх культуру, цінності, традиції.
 
Всі візити відбуватимуться впродовж вересня-листопада 2014 року. Після завершення візитів буде видано збірник есе, який вміщуватиме роботи всіх учасників дослідницької групи – есе про особливості тих регіонів, які відвідали.
 
Вимоги до конкурсантів:
- бути віком 18-25 років,
- бути готовим подорожувати Україною,
- мати бажання спілкуватися з різними людьми,
- мати креативне мислення.
 
Для участі у відборі необхідно написати есе на тему «Особливості Чернівецької області». Розмір не повинен перевищувати 3 сторінки формату А4, інтервал 1,5. В роботі потрібноописати власні думки про місто Чернівці та Чернівецьку область.
 
Особливу увагу слід звернути на:
- менталітет мешканців області;
- стереотипи, які, на Вашу думку існують в людей по відношенню до чернівчан і чому вони створюються;
- яке бачення чернівчанами своїх особливостей, чим вони пишаються, а чого соромляться;
- історичні особливості краю, які допоможуть зрозуміти ставлення чернівчан до тієї чи іншої події, процесу, факту тощо.
 
Есе надсилайте до 7 вересня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Конкурс есе». Телефон для детальної інформації – 0509091345 (Євгенія Олійник). Організатором програми обмінів виступає ЧММО «Клуб Української Молоді», Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Фонду сприяння демократії Посольство США в Україні.