ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Еразмус+ запрошує на інфозустріч

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства з Чернівецької області до участі в Інформаційній Сесії українською мовою про програму Європейського Союзу Еразмус +, яка відбудеться з ранку до вечора 6 вересня у м. Чернівці (попередня програма додається). Пріоритет надається організаціям, що працюють або хочуть працювати у сфері молодіжних та/або волонтерських проектів.
 
Програма Еразмус+ об’єднала сім існуючих програм ЄС у сфері освіти, тренінгів та молоді, та вперше включає спорт. Програма підтримує транснаціональні партнерства з метою розвитку навичок та конкуренто спроможності на ринку праці через освіту, навчання, спорт та роботу з молоддю.
 
Учасники інфосесії зобов’язуються відвідати Ярмарок громадських організацій, що відбудеться 26 вересня 2014 р. у м. Чернівці. Метою ярмарку є обмін досвідом у сфері роботи з молоддю, налагодження контактів та партнерства для майбутніх проектів по програмі Еразмус +. На Ярмарку будуть представлені близько 20-ти організацій з України, Вірменії, Голандії, Македонії, Туреччини, Франції, Іспанії, Італії, Грузії, Росії, Молдови.
 
Вимоги до учасників:
- представляти громадську організацію або ініціативну групу, що працюють з молоддю;
- можливість/зобов’язання відвідати обидва заходи;
- володіння англійською мовою, що буде потрібно під час Ярмарку.
 
Організатори забезпечують відібраних учасників необхідними матеріалами та харчуванням під час інфосесії. Для участі в інфосесії необхідно до 03 вересня 2014 р. заповнити онлайн-заявку. Відібрані учасники будуть поінформовані про результат до 04 вересня 2014 р. Організації, зацікавлені в участі виключно у Ярмарку громадських організацій, просимо сконтактувати з координатором заходів.
 
 
 
Координатор заходів: Микола Ляхович, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (0372) 55-26-04
 
Організатор інфосесії – SALTO EECA Resource Centre, регіональний партнер – Буковинська агенція регіонального розвитку.