ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

«Громадський контроль за діяльністю влади»

29 вересня у Чернівцях в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» було проведено семінар під назвою «Громадський контроль за діяльністю влади». Захід відбувався у приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях.
 
 
На заході з громадськістю обговорили передумови громадського контролю за діяльністю влади, функції Верховної Ради і її використання для такого контролю, а також визначено роль громадськості у цьому процесі. Формат зустрічі включав роботу в групах, дискусії, обговорення.
 
 
В обговоренні важливих питань законотворчого процесу та можливостей громадського впливу на нього взяли участь близько 20 громадських діячів міста. Експертами та модераторами даного заходу були: програмний менеджер Проекту РАДА - Ігор Львович Парасюк та старший консультант - Володимир Петрович Крижанівський.
 
 
Учасників семінару було ознайомлено з основними засадами пропозицій Президента України щодо змін до Конституції України, питань децентралізації влади і посилення інстититуту місцевого самоврядування в державі.