ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 2014

 
20 листопада напередодні відкриття Мандрівного фестивалю в приміщенні Обласної наукової бібліотеки (вул.О.Кобилянської, 47) відкрилась фотовиставка Ігоря Гайдая «Обличчя свободи.Євромайдан», а також всі бажаючі в’язи участь у майстер-класі від «Гайдай студії».
 
Цікавий захід відбуватиметься 21 листопада о 15:00 (Український Народний Дім, вул. Ломоносова, 2), за участю Надії Чушак, координатора правозахисних заходів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини, представниці Української Гельсинської Спілки з Прав людини. Під час круглого столу будуть розкриті особливості висвітлення журналістами проблематики прав людини. Авторів найкращих публікацій про Мандрівний фестиваль в Чернівецькій області буде нагороджено призами з символікою фестивалю.
 
Відкриється фестиваль 21 листопада о 18:00 у річницю початку Революції Гідності демонстрацією фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» на факультеті історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ ім.Ю.Федьковича (вул.Кафедральна, 2 ; Соборна пл.).
 
Наступні перегляди відбуватимуться в різних закладах м.Чернівці, Сторожинецького, Хотинського, Новоселицького та Кіцманського районів. З програмою фестивалю можна познайомитись на сайті «Громада в дії» http://civicinaction.com/.
 
Під час прес-конференції відбудеться відкриття фотовиставки Ігоря Гайдая «Обличчя свободи. Євромайдан», а також Майстер-клас від «Гайдай студії» для фотографів та початківців.
 
 
 
Контактні особи:
 
Ігор Мосін (098) 948-97-98
 
Євгенія Олійник (050) 909-13-45