ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Завдяки сучасним технологіям Чернівці стають відкритим містом!

19 листопада Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях та голова Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» Володимир Старик підписали Меморандум про співпрацю.

 

Партнерство передбачене між Чернівецькою міською радою, Фондом Східна Європа та Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».

 

Меморандум передбачає запровадження інноваційних механізмів участі чернівчан у вирішенні місцевих проблем та налагодження результативної співпраці громадян з органами місцевого самоврядування за допомогою всеукраїнської веб платформи «Відкрите місто» (www.OpenCity.in.ua). За допомогою цієї платформи кожен громадянин може ініціювати вирішення важливої для його міста проблеми, дистанційно звернувшись до відповідального за прийняття рішення посадовця (органу влади).

 

Платформа дозволяє описати проблему, відзначити її на карті міста та сформувати електронний запит. Також передбачено можливість перевірки статусу, в якому знаходиться Ваш запит, а також отримання оперативної відповіді на запит.

 

Зараз відбувається наповнення Платформи необхідною інформацією про організації, відповідальні за вирішення конкретних проблем. Після затвердження виконкомом міської ради на початку грудня Порядку роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу «Відкрите Місто» Платформа запрацює у Чернівцях в робочому режимі.