ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Чернівчан поводили пам’ятними місцями видатного композитора Володимира Івасюка (Фоторепортаж)

З нагоди 66-ої річниці з дня народження відомого на весь світ композитора Володимира Івасюкау Чернівцях презентували новий туристичний маршрут. Екскурсія проходить пам’ятними місцями, які пов’язані з життям музиканта.
 
Екскурсія для охочих дізнатися більше про життя талановитого композитора й поета починається від Театральної площі, з якої вперше пролунала "Червона Рута", повз центральний корпус медичного університету, Резиденцію, в якому викладав батько, відомий письменник Михайло Івасюк. Також екскурсантам покажуть телестудію ЧДТРК "Буковина", в якій часто Володимир Івасюк записував свої пісні та виступав на телепередачах. Завершує огляд пам’ятних місць квартира родини Івасюків, яка нині є музеєм батька-письменника та сина-композитора.
 
Як розповів співорганізатор туристичного маршруту Мар’ян Лазарук, екскурсія місцями, які пов’язані з іменем видатного композитора Володимира Івасюка повинна більш детально познайомити прихильників з його життям і творчістю. А також відновити інтерес до творчості нашого генія.
 
Джерело та фоторепортаж: БукІнфо