ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Гостями "Радіо - Буковина" стали депутати Чернівецької міської учнівської ради

У 2000 році, на переломі століть, здійснено справді революційний крок – створено ТВО "Радіо – Буковина", потужний симбіоз дротового радіо та середньохвильової радіостанції, що став одним із найпопулярніших засобів інформаціїв краї.
 
Високий імідж радіо привабив до себе творчу талановиту молодь, яка сьогодні складає понад 80 відсотків колективу. Побувати в перлині Буковинського радіо й поспілкуватися з цікавим та позитивним колективом в прямому ефірі – така нагода випала депутатам Чернівецької міської учнівської ради.
 
Інформаційну передачу "Точка дотику" вели молоді й амбітні ведучі Іванна Шкромида і Тарас
Волянський, а на їхні запитання відповідали Вінтоняк Максим, Рудка Валентина й Шурубура Володимир. Були підняті питання спільної праці, загальні проблеми навчальних закладів, освіта й плани учнівської ради на майбутнє. За 51 хвилину ефіру, слухачі могли дізнатись багато чого цікавого про ЧМУР.
 
Молоді депутати з ентузіазмом, розповіли про нелегкі, але важливі й приємні для всіх вибори і урочисту сесію. Чимало уваги приділили справам та заходам, що були організовані учнівськими комісіями, яким допомагали освіченні й ініціативні куратори. Майбутні проекти також не виявились таємницею, якими й поділились гості в студії.
 
- Питання освіти завжди залишається актуальним і це нас підштовхнуло до учнівської конференції, яка буде влаштована під час днів Європи. Усі присутні зможуть дізнатися про плюси та мінуси європейської та української освіти у вищих навчальних закладах. Однак, освіта залишається не єдиним питанням, яке цікавить учнів. Усі свої пропозиції й побажання вони кидають в спеціальні скриньки, що експериментально були встановлені в кількох навчальних закладах. Учнівська рада завжди відкрита до співпраці і готова втілювати в реальність спільні проекти, тому найцікавіші учнівські задуми розглядаються на сесіях, - ділиться досвідом депутат учнівської ради Володимир.
 
У ході дискусії ведучих зацікавила ідея організації спортивних змагань з підтягування, адже спорт - це життя, тому чудово залучати молодь до цього! Періодично, після відповідей на запитання, звучала приємна музика, яка доповнювала атмосферу.
 
Навчання та діяльність в учнівській раді можуть легко між собою взаємодіяти, якщо є бажання та прагнення до змін. Минуле і сучасне, досвід і оцінка реалій сьогодення поєдналися на радіо "Буковина". Учні зізнаються, що їм було приємно взяти участь в ефірі, оскільки такі передачі підштовхують до нових ідей та надихають на їхню реалізацію.
 
Детальна інформація за тел.: 0993813345 - Рудка Валентина.