ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Українська молодь долає стереотипи в Чернівцях

Протягом 4-5 квітня 2015 р. у Чернівцях відбувався тренінг "Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу" для молоді з Донецької Одеської, Харківської та Чернівецької областей. Учасники поглиблювали знання про налагодження діалогу та комунікації, навчалися долати стереотипи, конфлікти та реалізовувати громадські ініціативи.

 

– Даний захід покликаний створити максимально комфортну атмосферу для всіх учасників незалежно від їх місця проживання. Ми прагнули підкреслити єдність ідей, думок, врешті-решт відношення один до одного, що нам і вдалося. Тренінг показав, що жодних стереотипів у сучасних молодих людей немає. Цим і підтвердилася теза про навіювання та маніпуляцію, якій ми також навчилися протистояти, – відзначає співорганізатор заходу Євгенія Олійник.

 

Формат проекту був у вигляді серії семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик.

 

Своїми враженнями від побаченого та почутого учасники тренінгу мали змогу поділитися 6 квітня 2015 року на зустрічі з секретарем Чернівецької міської ради Ярославом Кушніриком. Останньому довелося відповідати на найактуальніші питання, що стосуються місцевих ініціатив та молодіжної політики.

 

Нагадаємо, організатором проекту виступила – ГО "Молодіжна Альтернатива", партнер у Чернівцях – ЧММО "Клуб української молоді".

 

– Метою нашого проекту є встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України, руйнація стереотипів у сприйнятті один одного, формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України, – поділилася Олександра Рязанцева – представник ГО "Молодіжна Альтернатива" з м. Одеси. Також Олександра додала: "Обмін досвідом у громадській діяльності та навчання учасників впливати на владу і змушувати владу чути громаду є найосновнішою метою своєї діяльності задля розбудови цілісної суверенної України".