ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

День Землі з депутатами Учнівської Ради

22 квітня весь світ святкує День Землі з метою захистити нашу планету та спонукати людей бути уважнішими до неї. Важливо пам'ятати про місце, що подарувало всім нам життя і не забувати дбати про Землю. У зв'язку з цим днем влаштовується безліч різноманітних заходів, і Чернівецька міська учнівська рада теж вирішила приєднатися до загального святкування.

Депутати Учнівської Ради зібралися на Соборній площі, щоб подарувати жителям міста Чернівці трохи позитиву в такий сонячний та погожий день. Учні пропонували всім бажаючим приєднатися до акції та намалювати крейдою на землі своє бачення природи.

Незважаючи на те, що очікувалась участь лише дітей, молодь також з радістю приєдналась до загальних веселощів. Активність чернівчан вражала – зовсім скоро Соборна площа стала набагато яскравішою – тепер її прикрашали різноманітні малюнки. Діти малювали сонечко, квіти, різноманітні серця, а молодь прикрасила тротуар патріотичною символікою, лебедями та зображенням Землі.

Можна з упевненістю сказати, що день пройшов не даремно – посмішки на обличчях жителів нашого міста підтверджують ці слова. Любіть свою планету, будьте добрішими і світ обов’язково посміхнеться вам!

Детальна інформація за тел.: 0660891852 – Ксенія Філяк (голова прес-центру учнівської ради).