ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

У Кіровограді десятки Путінів аплодували депутатам міської ради

 

Про це йдеться у повідомленні інформаційного порталу "Гречка". Так, депутати Кіровоградської міської ради голосували за надання пропозицій до Верховної Ради щодо перейменування Кіровограда під оплески десятків Путінів. Таким був флешмоб громадських активістів, які висловлюють своє обурення щодо перейменування Кіровограда в Єлисаветград.

Під час першого голосування депутатів за основу рішення активісти одягли маски з обличчям президента Російської Федерації і голосно аплодували.

 

"Це була ідея усіх громадських організацій, які підтримали звернення до Кіровоградської міської ради з приводу нікчемності громадського опитування щодо перейменування Кіровограда. Вже неодноразово меда Росіїі т.зв. фейкових республік ЛНР та ДНР просочували інформацію на підтримку перейменування міста в Єлисавеиград. Тому ми таким чином показали, що депутати ввійдуть в історію і вся Україна дізнається героїв, які підтримали Путіна", - прокоментував "Гречці" один із учасників попереджувального флешмобу Олександр Ратушняк.

 

А перед початком сесії за "уми" депутатів боролись і прихильники і противники назви Єлисаветград, роздаючи інформаційні листівки.

Джерело: Інформаційний портал "Гречка"