ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

"Profi Day" у Чернівцях

Питання працевлаштування завжди було, є і буде актуальним. Здавалося би, що вибір професій надзвичайно великий, проте чим зайнятися саме тобі і як знайти вакансію мрії знає далеко не кожен. Сьогодні ця проблема ще більше хвилює українців – багато переселенців зі Сходу не можуть розпочати нове спокійне життя, адже немає роботи. Проте вихід є!

 

Саме для таких людей, що прагнуть реалізувати себе в якійсь справі і нарешті зрозуміти, чим вони бажають займатися в житті, 15 жовтня 2015 року відбувся ярмарок вакансій "День кар’єри" в Чернівцях у приміщенні Українського Народного Дому. "ProfiDay" вже відбувся в 17 містах України, а за допомогою Українського народного дому в Чернівцях, Університетського центру кар’єри, Профспілки студентів ЧНУ та організації "Донбас український" цей всеукраїнський проект відбувся і в Чернівцях.

 

До уваги учасників ярмарки вакансій були представлені презентації більше десяти загальновідомих роботодавців. Зокрема вакансії пропонували ТОВ "МЕТРО Кеш енд кері Україна", "Нова пошта", Приватбанк, ТОВ ГРУ Гіпермаркет "Караван", ТОВ фірма "Ліга-прім" та інші відомі корпорації. Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка запросила всіх бажаючих записатися до храму книг, адже сьогодні працівники можуть запропонувати широкий спектр можливостей: 7 інформаційно-ресурсних центрів, волонтерський рух, клуби за інтересами та багато іншого.

 

Громадська організація "Aiesec", що з’явилася в Чернівцях зовсім недавно пропонує всім бажаючим стажування закордоном, щоб здобути безцінний життєвий і професійний досвід.  Ця незалежна некомерційна організація активна в 129 країнах світу і в 28 містах України.

 

Компанія "Медлогістик" – інтернет-платформа, що займається організацією доставки медичного обладнання в Україну, запросила активних та розумних людей до співпраці, адже їхня діяльність розпочалася не так давно, тому вакантних місць поки що є чимало. Також нові працівники потрібні ТОВ "Метро Кеш енд кері Україна", ТОВ ГРУ Гіпермаркет "Караван", ТОВ фірмі "Ліга-прім", корпорації "Новус" та Приватбанку.

 

Якщо ви нещодавно закінчили університет або ж переїхали в інше місто і не знаєте, як працевлаштуватися, ярмарок вакансій саме для вас. Якщо ж ви пропустили цей захід, не сумуйте! Український народний за словами Володимира Старика, голови товариства, можна вважати «індивідуальним трампліном для самореалізації». Втілити мрії в життя реально, необхідно лише докласти трохи зусиль.

 

Ксенія Філяк.