ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Ніч у бібліотеці

Осінь – пора натхнення, гарячого чаю та теплих слів, тому саме в цю пору року хочеться чогось зворушливого і дуже атмосферного. Дехто полюбляє сидіти вдома з книгою, хтось прогулюється під дощем, а інші взагалі сумують за втраченим літом. Але 24 вересня всі ці люди зібралися разом, щоб поринути в чарівний світ книги та пригод.
 
24 вересня вже вдруге відбулася молодіжна вечірка під назвою "Бібліотечне безсоння", приурочена до святкування 75-тої річниці Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка. Так звана "Ніч в бібліотеці" користується неабиякою популярністю серед молоді, адже це прекрасна можливість культурно та цікаво провести час, при цьому не витрачаючи грошей і здобуваючи нові знання.
 
Цього разу працівники ЧОУНБ ім. М. Івасюка запропонували відвідувачам ще більше унікальних локацій, що були розміщені на території всієї бібліотеки. Кожен бажаючий міг вибрати щось собі до душі. Розпочали свято з урочистого відкриття туєвої алеї, щоб в майбутньому ці дерева звеселяли наступне покоління працівників та відвідувачів бібліотеки. Гостями події став гурт ірландсько-скандинавського фольку "Бурдони Черна". Увазі гостей було представлено стільки цікавого, що одразу зробити вибір на користь чогось одного було дуже важко.
 
На першому поверсі розмістилися дві локації. Шанувальники творчості молодої письменниці Іванни Стеф'юк та просто любителі теплого слова могли насолодитися літературним перформансом "До сповиття". Іванна Стеф'юк говорила про найщирішу любов на світі – любов матері до своєї дитини, поділилася своєю поезією та представила нову аудіо-книгу "На хітанці". Зворушливий виступ супроводжував бандурист Віктор Перепелюк, тому слухачі могли повністю розтворитися в правдивих словах письменниці та звучанні давнього українського інструменту. Опісля будь-який бажаючий міг отримати відповідь на питання, що хвилює більше всього на світі у Салоні Книжкової Магії. Чарівна гадалка знаходила відповіді на сторінках книжок відомих світових філософів.
 
Другий поверх пропонував відвідувачам ще більше чудес: тут можна було випити гарячих напоїв у бібліотечній кав'ярні "Читати подано", сфотографуватися з улюбленою книгою, взяти участь у цікавих майстер-класах, таких як художній розпис хною, виготовлення символу "Мандала" та модному плетінню косичок, а також перевірити свої знання в інтелектуальній грі "Від яблука Єви до яблука Джобса". Любителі та шанувальники кіномистецтва могли приєднатися до нічного перегляду фільму.
 
І, нарешті, на третьому поверсі можна було перевірити свою увагу та навички у молодіжній грі "Мафія", що користується неабиякою популярністю. Цінителі хорошої музики приєдналися до локації "Мелодії ночі", де молоді та перспективні музиканти дарували всім бажаючим чари справжнього музичного мистецтва. А ті, хто більше полюбляє поезію, могли насолодитися нічним рандеву з поетами.
 
Романтична атмосфера, нові знайомства та незабутні враження – саме те, що потрібно восени. Сьогодні бібліотека модернізується, тепер це не просто місце, де зберігаються книги. Тому молодь, що бажає духовно розвиватися і цікаво проводити час, обирає саме такий відпочинок.
 
Ксенія Філяк.