ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

В рамках ініціативи «Обираємо собі владу відповідально!» активісти Чернівців підписали меморандум

Сьогодні в обласній бібліотеці активісти Українського Народного Дому в Чернівцях презентували ініціативу «Обираємо собі владу відповідально!».

Зважаючи на те, що незабаром в місті відбудеться ще один тур виборів на посаду міського голови, громадські активісти вирішили зробити крок на зустріч до об’єднання зусиль заради чесних виборів. На презентацію ініціативи були запрошені керівники ВНЗ Чернівців, студентська молодь, представники студентського самоврядування. Відповідно до програми присутнім продемонстрували авторський відеоролик, який спонукатиме голосувати свідомо, а не купуватися. Виступаючі в презентації окреслили негативні сторони пройдешніх виборів і порушень, які мали місце на виборах. Із застереженням не продавати свій голос одностайно висловилися представники керівництва БДМУ, ЧНУ, КНТЕУ.

Зважаючи на прецеденти, які мали місце на виборах 25 жовтня 2015 року сьогодні чернівецька молодь відкрита до діалогу та до чесного волевиявлення, – відзначив керівник ініціативи Дмитро Міцевич.

Серед проблем, які сьогодні становлять загрозу є також низький рівень політичної культури та правової обізнаності. «Молодь лукавить сама перед собою, коли бере ті 300 гривень за «потрібне голосування», – резюмував член «Комітету виборців» Ігор Бабюк.

По закінченні заходу присутніми було підписано меморандум між представниками ВУЗів та громадськими організаціями з метою забезпечення прозорих та чесних виборів в Чернівцях, які пройдуть 15 листопада 2015 року.