ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Фільм про щасливу людину

Сьогодні учням Сторожинеччини DocuDays продемонстрували фільм про долю людини, яка змогла оцінити реальне щастя. Так, відповідно до плану показів Мандрівний фестиваль Docudays UA прибув до м. Сторожинець, що на Буковині. Відзначимо, що це вже третій рік в області фестиваль демонструє документальне кіно про права людини. Запрошеними на показ були учні однієї з шкіл міста Сторожинець. Попри те, що стрічка виявилась доволі складною для сприйняття та все ж молоді люди змогли оцінити значення «щастя» в житті головної героїні.

 

В сюжеті короткометражної стрічки польського режисера «Вера» події розгортаються навколо однієї жінки-робітниці, яка нарешті знайшла своє місце в житті. А перед тим важко їй все вдавалося: надмірне вживання алкоголю та паління з неможливістю завагітніти їй фактично затьмарювали погляд на світле і безтурботне життя.

 
Доходило інколи до такого, що жінка змушена була посеред ночі йти до костьолу і на колінах молитися, щоб нарешті все це закінчилося. Так і сталося завдяки наполегливій роботі над собою. Сьогодні, жінка є опікуном донечки, яка навіть маючи деякі вади в здоров'ї приносить щастя батькам. Маму і дружину не лякає сімейний побут, коли чоловік повертається пізно додому. Вона просто радіє і цінує кожну мить.
 
Docudays UA – це мандрівний фестиваль документального кіно про права людини, що традиційно проходить протягом останнього тижня березня в київському Будинку кіно. Проте в період із жовтня по грудень 2015 року, зустрічаємо XII Міжнародний фестиваль Docudays UA у регіонах України. У кінці листопада – на початку грудня бум документального кіно дібрався і до нас, у Чернівці.