ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Електронні ЗМІ набирають обертів

Представники Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» нещодавно відвідали м. Херсон, щоби обговорити питання про роль електронних ЗМІ у впливі на владу.

 

До участі у заході долучилися представники нових медіа, блогери, громадські активісти м. Херсон.

 

В рамках круглого столу-дискусії присутніми піднімалися питання особливостей висвітлення громадської думки в електронних медіа, донесення актуальних питань до місцевої влади, можливості використання інструментів адвокасі.

 

- Наша організація працює у напрямку дослідження ролі електронних ЗМІ вже близько трьох років. За цей період ми змогли набути достатній досвід для того, щоб надавати інформаційну допомогу нашим партнерам не тільки з Чернівців, але й з Кіровограду та Херсону. Ми вважаємо, що це чудово, коли у ході дискусії у нас народжуються нові ідеї, які дозволяють нам напрацьовувати нові рекомендації по підвищенню ефективності ЗМІ, – відзначила співорганізатор заходу Євгенія Олійник.

 

Херсонські активісти відзначили, що електронні ЗМІ стають дедалі зручнішими у частині неідконтрольності конкретній людині, незатратності. Їхня діяльність все більше стає незалежною. Таким ЗМІ ніхто не може диктувати і нав'язувати свою позицію, що вже є прогресом при поданні інформації. Поряд із тим, більшість присутніх погоджується із тим, що для створення досконалого інформаційного середовища потрібно ще плідно попрацювати.

 

На заході пригадали також про позитивний досвід адвокаційних кампаній, завдяки яким можна ефективно впливати на прийняття рішень місцевою владою.

 

Таким чином, доводиться констатувати, що нові форми отримання інформації дедалі частіше привертають увагу громадськості та впливають на формування адекватного світосприйняття. А соціальні мережі, блоги та інші електронні ресурси впевнено заявляють про свою ефективність у XXI столітті.