ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Дітки зустрілися із святим Миколаєм

День святого Миколая – особливе свято, на яке з нетерпінням чекають усі дітки. Малеча сподівається побачити під подушкою омріяний подарунок, а можливо навіть зустріти доброго дідуся Миколая. 

Український народний дім вже 21 рік поспіль дарує діткам чарівну подорож у казку. 19 грудня 2015 року близько 120 дітей відвідали свято, на яке з нетерпінням чекали. Щороку організатори презентують унікальну виставу, для якої завжди пишеться оригінальний сценарій, а також веселі ігри, танці та подарунки. Засмученим із святкової зали не виходить ніхто!

Цього року до організації свята долучилася ГО «Донбас Український», тому у дійстві взяли участь також і дітки-переселенці зі Сходу України. Загалом у двох проведених виставах взяли участь 22 учасники і це найбільша кількість акторів за весь час проведення такого заходу.  

Дітки спостерігали за розвитком подій: у старий добрий ліс прийшов злий дід Яго, що бажає чим більше нашкодити. Він навіть підмовляє лісових звірів – Вовка та Лисичку – прокрастися у хатину дітей, що чекають на зустріч із святим Миколаєм, вивести їх в ліс, там залишити, а самим оселитися у теплій хатині. Проте здійснити цей хитрий план їм завадила Берегиня із Зоряними Сніжинками, що вчасно прийшли на допомогу. Добро перемогло та навіть негативні герої вирішили стати хорошими і більше не робити зла. Розв’язкою вистави став прихід святого Миколая, на якого всі так чекали.

Після казки дітки могли прочитати віршика святому Миколаю, намалювати гарну зиму та навіть станцювати! Малеча була дуже активна та отримала у подарунок від Миколая іграшки. Також казкові герої разом із дітками водили хороводи, танцювали, проводили різноманітні ігри. Наприкінці кожна дитина отримала солодкий подарунок, а завершилося свято спільним фотографуванням.

Свято відбулося завдяки Товариству «Український Народний Дім в Чернівцях», ГО «Донбас Український», ЧММО «Клуб Української Молоді», ЧМГО «Гільфе» та за фінансової підтримки Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» та представництві Європейського Союзу в Україні. Ксенія Філяк.