ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

У Кіровограді відкрився новий кіноклуб

У Кіровоградській обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського відкрився клуб соціального і правового кіно. У рамках зустрічей клубу кіровоградцям показуватимуть стрічки, що пройшли конкурсний відбір міжнародного фестивалю правового кіно Docudays UA.
 
«Ми відкриваємо у нас в бібліотеці новий напрям роботи – кіноклуб, що буде присвячений правам людини. Ми вже не рік були партнерами міжнародного фестивалю Docudays UA. Зараз він працює у новому напрямку – відкриває кіноклуби, завдяки чому в регіонах, де будуть діяти такі клуби, можна буде показувати легальні копії фільмів фестивалю. Соціальне і правове кіно тепер буде і в нашому фонді, який ми зможемо використовувати постійно. Ці фільми про ті важливі проблеми, в яких опиняються сьогодні люди», – розповідає директор бібліотеки Олена Гаращенко.
 
На перше засідання клубу в Кіровограді прийшли студенти медичного коледжу та вихованці інтернатного закладу. На екрані показали 20-хвилинний фільм «Трудный» про життя сироти, що проживає в одному з дитбудинків Луганщині. Опісля перегляду фільмів глядачі, як і сьогодні, обговорюватимуть проблеми, що підняли автори стрічок.
 
«Ми є представниками фестивалю Docudays UA в нашому місті. Як представники фестивалю ми отримали 2 коробки, на яких 20 фільмів, що пройшли конкурсний відбір і були номіновані на премії. Фільми, що ми будемо дивитись, потребують певного настрою. Найголовніша частина роботи клубу – це не перегляд фільмів, а їх обговорення, руйнування шкарлупи і байдужості, якими ми захищаємо себе від суспільства», – повідомила Світлана Ушакова, керівник клубу.
 
Засідання клубу соціального і правового кіно проходитимуть у бібліотеці два рази на тиждень. Також клуб мандруватиме по навчальним закладам міста.