ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

На Кіровоградщині відбудеться зимовий табір для книголюбів і мандрівників

Зимовий книжковий табір «Read and travel» («Читай і подорожуй») відбудеться 22-24 січня на березі Дніпра у селі Нагірне Світловодського району.

Про це розповіли організатори табору Сергій та Ірина Ткаченки під час прес-конференції сьогодні, 14 січня.

 

Партнерами проведення заходу є редактор видавництва «Імекс» Ольга Цимбаліст та керівник екстрим-клубу «Ekvitas» Вадим Хрипливий, медіа партнер «Типовий поет» та проект «Єлисаветградський книговир».

 

Книжковий табір, який діятиме три дні, проводиться для тих, хто обожнює читати і мандрувати, хто хоче розширити літературний і культурологічний світогляд та підвищити рівень майстерності письма, отримавши практичні поради від тревелогера.

 

- Це перший зимовий проект для книголюбів і мандрівників на Кіровоградщині. У рамках табору заплановане неформальне спілкування з мандрівниками та письменниками, нові знайомства, а родзинкою заходу буде такий собі релакс у форматі фондю-вечірок та барбекю паті, - каже Сергій Ткаченко.

 

Учасники зимового бук-кемпу у межах освітньої програми відкриють для себе світ інших країн через призму мандрівника-письменника, попрацюють над стратегією брендингу міста через літературний туризм, отримають практичні поради від професійного мандрівника щодо організації цікавої і нестандартно мандрівки.

 

- Під час кемпінгу на учасників чекатимуть лекції та майстер-класи, два воркшопи, літературно-музичні вечори та кіноклуб, баня, тематична зимова фотосесія на березі Дніпра за літературними мотивами та цікаві ігри і квести, а найголовніше – «зимова кухня» де їжа готуватиметься на свіжому повітрі, - говорить Ірина Ткаченко.

 

На учасників чекає спілкування із спеціальним гостем відомим на свю країну письменником, журналістом, телеведучим, літературним критиком та громадським діячем Богданом Логвиненком, а також зимова розважальна програма від екстрим-клубу «Ekvitas».

 

- Ми розширюємо таборову карту Кіровоградщини: наповнюємо сенсами наш простір, відкриваючи нові погляди на неформальну освіту, саморозвиток та активне дозвілля, - каже Ірина Ткаченко.

 

Кількість мість у бук-кемпі обмежена – 30 чоловік, тож аби взяти участь у зимовому книжковому таборі натисніть тут.

 

Згодом «Гречка» повідомить програму бук-кемпу.

 

Альона Смілянець

 

Джерело: Інформаційний портал «Гречка».