ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Вже другий день поспіль чернівецька молодь протестує

Нещодавно викладацький склад та студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету дізналися про раптове рішення Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію Буковинського державного фінансово-економічного університету» № 44-р – редакція від  20.01.2016.
Це стало неочкуваним кроком в реформуванні системи науки на Буковині. Саме тому, неабиякий сплеск активності та протестів молоді переріс вчора у відстоювання своїх прав біля будинку з левами. Молодь та викладацький склад висловили стурбованість і незгоду приєднувати БДФЕУ до Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича.
- Ще вчора ми вступали до БДФЕУ, а завтра повинні отримати диплом ЧНУ? Мене ніхто не запитував чи я такого хочу, – скаржиться студент Микола. Студент підкреслив, що він взмозі відстояти інтереси колективу навчального закладу.
Сьогодні ж свій протест студенти висловлюють під стінами Чернівецької міської ради, де триває чергове пленарне засідання сесії міськради.
Такою активністю студенти показали, що вони мають право і вміють висловлювати власну думку. А результати даної адвокаційної кампанії незабаром стануть відомими громадськості. На чиїй стороні буде правда – покаже час.