ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Відгук на тренінг «Віртуальні ініціативи, що змінюють реальний світ»

Знайомство із локальним успішним досвідом українських громад надихає та мотивує до діяльності. Ті віртуальні ініціативи, з якими нас познайомив Антон Ємельянов, демонструють неабиякий рівень активності та самоорганізації. «Візьми і зроби» – такий статус тренінгу я відзначила як головний.
Кожен може наповнювати простір, в якому живе, змістом, не чекаючи певних рухів від влади. Мені і нашій ініціативній групі, яка реалізовує на Кіровоградщині світні темпи цей підхід імпонує. Актуальними для Кіровограда є більшість ініціатив, кейси яких продемонстрував Антон. Це проекти в дії: Самосад, медіа громади Ірпіня, Подоляночка тощо.
А такі ініціативи від журналістів, як «Доступ до правди» та «Репортерська сотня» відкривають нові візії спів дії медіа та громадського сектору. Соціальний ефект очевидний, і ці практики можна продублювати. Працюючи над проектом з урбан-освіти, ми здобули нові інструменти як для планування проектів та системи заходів, так і для їх просування і позиціонування. Позитивний досвід ініціатив з інших міст відкриває можливості для діалогу, обміну досвідом, консультацій. Відкритість цього простору імпонує.
Ще один принцип, який не залишився непоміченим і вдало наголошеним Антоном Ємельяновим, полягає в тому, що тільки у формі діалогу можна прийти до конструктиву. І не тільки в середині громади, а і у співпраці з владою.
Учасниця тренінгу, Ірина Ткаченко.