ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Презентували посібник: «Роль електронних ЗМІ у впливі на владу»

Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» нещодавно презентовано новий посібник про значення і роль новітніх джерел інформації та їх вплив на процес прийняття рішень.
Автор зазначає, що роль та численність електронних ЗМІ постійно зростає, а їх зручність і оперативність подачі інформації спрощує процес отримання інформації до громадян. Саме тому це надає поштовху такому явищу, як громадська журналістика. У посібнику подано аналіз особливостей регіональних електронних ЗМІ у трьох областях України: Кіровоградській, херсонській та Чернівецькій.
Матеріали посібника структуровані у послідовності від опису актуальних проблем, які стосуються ролі інтернету в сучасному світі з поданням статистичної інформації до короткого аналізу регіональних ЗМІ зазначених областей.
Також у посібнику виділяється неабияка роль соціальних мереж для сучасного соціуму. Зокрема тут згадується, що народження соціальних мереж стало переломним моментом у розвитку Інтернету. Саме соціальні мережі стали певним стандартизуючим фактором, який зміг вирівняти можливості доступу усіх громадян до будь-якої інформації. У спільнотах соціальних мереж народжуються тренди, але дехто схильний вважати, що якраз тут і гине індивідуальність.
Саме за допомогою написання статусу в соцмережі можна передати небачену кількість емоцій, змісту, а можливо навіть сенсаційну новину. Водночас тут користувачі мають можливість обговорити проблемні питання або й ініціювати вирішення того, що може турбувати громаду.
Одним із застережень автора виступає теза про те, що основні проблеми, які нині стоять перед інтернет-спільнотою – це повноцінна та об’єктивна класифікація матеріалів розташованих в Інтернеті, а також вирішення питання їх приналежності: чи вони є журналістськими, чи звичайними щоденниковими записами, з яких і варто робити аналітичні та достовірні висновки.
Дане видання рекомендоване для громадських активістів, журналістів, викладачів, студентів, небайдужих громадян.