ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Чернівецькі учні засідали в раді безпеки ООН

Наразі в світі існує багато важливих та актуальних проблем,таких як тероризм, а регіональні та місцеві конфлікти відбуваються все частіше. Кожна країна має свої шляхи вирішення цієї проблеми. Та чи розуміє їх сучасне молоде покоління, наприклад, учні? В рамках проведення сьогоднішнього заходу, було продемонстровано, що неодмінно розуміє.

 

За підтримки Факультету історії,  політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Чернівецька міська учнівська рада провела першу Модельну гру «Рада Безпеки ООН – 2016», до участі якої було залучено 7 команд з різних навчальних закладів міста, а саме: ЗНЗ № 3, 6, 11, 37, 39, Гімназія №2, Ліцей №2, які дискутували щодо питання проблеми з тероризмом у світі.

 

Учні мали змогу відчути себе дипломатами, поглиблено вивчити актуальні світові питання та отримати новий, незвичайний досвід. Поринувши в атмосферу модельної світової спільноти, команди завзято відстоювали власну позицію, висловлювали цікаві думки та запропонували дієві способи вирішення даної проблеми. Задоволеними залишились усі: як учасники, так і експерти.        

 

Захід такого формату серед учнівської молоді проводиться в місті вперше, проте не востаннє. Попереду ще два тури і теми для обговореннявсе гарячіше. Будемо спостерігати і надалі за новинами й активною життєвою позицією наших небайдужих учнів, адже молоде, завзяте покоління – наше майбутнє!

 

Валентина Рудка.