ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Прихильники «Єлисаветграда» вимагають у міського голови провести громадські слухання

Група прихильників назви «Єлисаветград» прийшла сьогодні на зустріч з міським головою Андрієм Райковичем. Відвідувачі попросили очільника все ж таки оголосити громадські слухання і не піддаватись тиску «бандитів», які є меншістю.

 

«Вони грають брудно і негарно. Це просто емоційні маніпуляції. Дитина, коли плаче і тупає ногами, давить на жалість і їй дають те, що вона хоче. Із відміною громадських слухань відбулось те саме. Нас більшість, а якась групка тисне на нас. Давайте, якщо ми самі не можемо знайти цей механізм, то проситимемо його у Верховної Ради», - виступила першою Еліна Мороко.

 

«Коли перейменували Єлисаветград у Кіровоград, це було комунізацію. Повернення історичної назви і буде тією декомунізацією», - почала аргументувати журналіст Валентина Бажан.

 

На зустріч з головою єлисаветградці принесли зверненння з підписами і пропозиціями переіменувати місто на Єлисавет або Свято-Єлисавет.

 

Андрій Райкович заслухав усіх виступаючих, листа прийняв. Опісля пояснив чому відмінив громадські слухання, наголосивши на тому, що існувала загроза для учасників слухань. Міський голова пояснив, що оголошення громадських слухань наразі буде недоцільним, оскільки за три дні Верховна Рада має розглядати питання перейменування Кіровограда. До того ж місто вже вичерпало усі можливості для обговорення думки громади, а право провести референдум держава місту не дає.

 

Наразі ефективніше було б залишити назву «Кіровоград», впевнений Райкович, і чекати механізму, який би дозволив дізнатись бажання містян щодо нової назви. Тоді можна було пропонувати й інші назви, окрім тих, що подала Верховній Раді Кіровоградська міська рада попереднього скликання.

 

Фото: Світлана Дубина.

 

Джерело: Інформаційний портал «Гречка».