ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

В серії модельних ігор перемогу здобула ЗОШ №11

Модельна гра «Рада Безпеки ООН-2016», темою якої стала порушення територіальної цілісності України, відбулась в суботу, 19 березня 2016 року, на базі Кафедри міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

В модельній грі взяли участь шість команд. Кожна команда представляла країну, яку на передодні обрала шляхом жеребкування, а саме: ЗОШ №3 (Китайська Народна Республіка), ЗОШ №6 (Велика Британія), ЗОШ №11 (Франція), ЗОШ №37 (Україна), Чернівецька гімназія №2 (Російська Федерація), Чернівецький ліцей №2 (Сполучені Штати Америки). Гра відбувалася в три етапи: представлення позиції країни, питання-відповіді командам-країнам, на третьому, заключному етапі, учасники вносили свої пропозиції щодо проекту резолюції. Російська федерація (Чернівецька гімназія №2) не підтримала проект резолюції, а отже резолюцію не було прийнято.

Варто зазначити, що вже було проведено дві модельні гри, на яких учні дискутували щодо питання тероризму у світі та шляхів вирішення проблем біженців. Оцінювали роботу команд запрошенні експерти з ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ.

За загальними результатами серії модельних ігор «Рада безпеки ООН-2016» перемогу здобула команда ЗНЗ №11, друге місце посіли учні ліцею №2, третє – команда ЗНЗ №3. Також у номінації «Найкращий оратор» перемогли Рудка Валентина (ЗНЗ №11) і Бондашева Марія (ліцей №2).

Всі учасники були нагороджені призами та дипломами. Команда-переможниця, отримала можливість трьох-годинного катання в Льодовому Майданчику.

Даний захід Чернівецька міська учнівська рада спільно з Кафедрою Міжнародних відносин планують проводити регулярно.

Оксана Ковальчук.