ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Кіровоградські активісти розробили проект положення про Батьківську раду

Ініціативна група батьків – активістів проекту «Громада міста за прозорі місцеві бюджети», розробила Положення про Батьківську раду, створення якої анонсували у Кіровограді раніше.
Проект положення про Батьківську раду активісти передали депутатам для обговорення сьогодні під час засідання Постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, фізичної культури і спорту та молодіжної політики Кіровоградської міської ради.
«Є гарний приклад існування і плідної співпраці батьківської ради з управліннями освіти в Харкові, Сумах, Тернополі, Костянтинівці. У цих містах, наприклад, відмінили батьківські внески, збільшили фінансування навчальних закладів з бюджету. Багато питань там вийшло вирішити, бо є нормальний діалог між батьками, адміністрацією шкіл та управліннями освіти», – розповіла керівник проекту «Громада міста за прозорі місцеві бюджети» Юлія Шкурупій.
«Фактично ми йдемо на випередження, оскільки кількома законопроектами, що лежать наразі у Верховній Раді, передбачається створення подібної Батьківської ради. Ми розпочнемо цю роботу вже зараз. Це положення, що ми подали вам зараз на обговорення, скомпоновано з кількох. У ньому є елементи положень з Сум, Харкова, Костянтинівки», - повідомила учасниця проекту Зоя Лебідь.
Ініціатори створення Батьківської ради говорять, наразі є зворотна реакція від управління освіти: вони розмістили оголошення про проведення установчих зборів з формування батьківської ради.
Під час комісії депутати вирішили рекомендувати Управлінню освіти міської ради надати свої пропозиції до наступного засідання комісії. Обговорять проект Положення і самі депутати. Положення про Батьківську раду планується затвердити на сесійному засіданні міськради в квітні.