ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Представники Клубу української молоді відвідали громадську організацію «МАРТ» у м. Чернігові

Представники Клубу української молоді та Громадської приймальні УГСПЛ в Чернівцях, з надання первинної правової допомоги в м. Чернівці з метою обміну досвідом відвідали громадську організацію «МАРТ» в м. Чернігові та ознайомились з її громадською приймальнею. Організатори забезпечили насичену програму зустрічей.
Під час візиту ми ознайомились з напрямами діяльності громадської організації «МАРТ», річними звітами. На зустрічі з виконавчим директором ГО «МАРТ» Сергієм Буровим, ми дізнались про місію організації та головні завдання, створення та розвиток «Освітнього дому прав людини» в Чернігові, про виклики, які сьогодні стоять перед організацією. Додатково була можливість обговорити питання бухгалтерського обліку та звітності з головним бухгалтером ГО «МАРТ», детально ознайомитись з внутрішньою управлінською структурою та положеннями.
Про особливості діяльності громадської приймальні з надання первинної правової допомоги нам розповіли координаторка приймальні Інна Семакіна та юрист Дмитро Науменко. Зокрема, обговорили досвід роботи приймальні та проблемні питання, з якими ми можемо стикатись в процесі нашої діяльності. Пані Інна розповіла нам як раціональніше організувати роботу приймальні та вести прийом громадян. Також ми ознайомились із особливостями організації просвітницької роботи приймальні, її інформаційного висвітлення та підготовки щомісячної звітності за результатами діяльності.  
Додатково організатори стажування організували візити в партнерські громадські організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс».
Наталія Піддубна – юристка громадської приймальні з надання первинної правової допомоги, яка функціонує при організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» - розповіла учасникам візиту про досвід співпраці з центром стратегічних справ УГСПЛ.
Ірина Глушко з центру «Ресурс» провела екскурсію центром  психолого-соціальної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих, розповіла про напрями роботи та послуги, які він надає.
Стажування організоване для представників новостворених громадських приймалень УГСПЛ з надання первинної правової допомоги виявилось надзвичайно корисним, дозволило краще зрозуміти роботу приймальні, її функціонування, налагодити більш тісні відносини з ГО «МАРТ», яка здійснює координацію роботи приймальні в м. Чернівці.
 
Координатор інформаційно-просвітницьких заходів громадської приймальні УГСПЛ в Чернівцях, Ігор Мосін.