ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

У Чернівцях почали надавати безкоштовну правову допомогу

У січні 2016 року відкрилася перша громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в Чернівцях, що здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади в рамках програми «Права людини понад усе».

 

Прес-конференція, присвячена відкриттю громадської приймальні УГСПЛ в Чернівцях, відбулася 7 квітня 2016 року в приміщенні Українського Народного Дому. Про спілку розповідали Дмитро Науменко, Микола Дубець та Ігор Мосін. Метою діяльності Української Гельсінської спілки є безкоштовний захист прав людини та допомога тим, хто цього потребує. Також УГСПЛ здійснює моніторинг дотримання прав людини та основних свобод в Україні, моніторинг підготовки проектів законів та інших правових актів, проводить освітні заходи, семінари, тренінги, конференції тощо. Наразі на території України діє 29 правозахисних організацій, що спеціалізуються на різних напрямках роботи.Варто зазначити, що Українська Гельсінська спілка є частиною гельсінського руху в усьому світі.

 

«Наше основне завдання – об’єднання заради захисту прав людини», - твердо заявив представник громадської приймальні УГСПЛ міста Чернігова, а саме громадської організації «MART» Дмитро Науменко. На сьогоднішній день в Україні існує близько 34 приймальнь і кожна має свою спеціалізацію роботи. Для прикладу, ГО «MART» займається безкоштовною допомогою дітям та вимушеним переселенцям.

 

Про громадську приймальню УГСПЛ в Чернівцях, що розпочала свою роботу в січні 2016 року, розповів її представник Микола Дубець. Він запевнив, що на сьогоднішній день приймальня працює і готова надавати безкоштовну первинну правову допомогу чернівчанам, що опинилися у складних життєвих ситуаціях. Приймальня може надати безкоштовну інформаційно-консультаційну допомогу та допомогти при складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру. Наразі вони налагоджують питання співпраці з центрами, що подають безоплатну вторинну правову допомогу і захищають інтереси людини безпосередньо в суді.

 

Отримати безкоштовну консультацію можна за адресою: м. Чернівці, пл. Соборна 1/3. Юридична приймальня працює в понеділок, вівторок та четвер.

 

Ксенія Філяк.