ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

«RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

Мережа центрів європейської інформації України спланувала Кампанію відзначення Днів Європи. Семінар відбувся 15-17 квітня 2016 р. у Херсоні. Учасники представляли 17 регіонів України.
Мережеві заходи в рамках Днів Європи будуть направлені на комунікацію стосовно реформ, що відбуваються в країні, а також можливостей, які відкриває угода про Асоціацію. Заходи проходитимуть традиційно в обласних центрах, а також центри європейської інформації організовуватимуть відзначення Днів Європи на районному рівні. Таким чином, Кампанія триватиме впродовж 25 квітня – 25 травня 2016 року і охопить понад 30 населених пунктів (міст, містечок, об’єднаних громад та сіл).
Серед заходів: 3 веб-конференції з експертами національного рівня, а також з країни ЄС (Литва, Польща) на актуальні теми (зокрема децентралізації, можливостей регіонального розвитку в рамках інфраструктурних проектів, соціально-економічних аспектів Угоди про Асоціацію); виставка робіт проти цензури http://www.stop-censorship.net/(мандрівна виставка, яка відвідає Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Черкаси, Дніпропетровськ – в рамках Кампанії. Після завершення – продовжить мандрувати Україною); міжрегіональний конкурс карикатур «Українське обличчя європейських реформ» https://www.facebook.com/events/624429894374953/, демонстрація документального кіно про права людини (у співпраці з Мандрівним фестивалем документального кіно про права людини DocudaysUA).
Найбільша кількість інтерактивних заходів буде зосереджена 19-21 травня одночасно у 30-35 населених пунктах: Євромістечко, квести, вікторини, перегляд фільмів, нагородження переможців конкурсу, «жива бібліотека» та інші.
Контактна особа Євгенія Олійник, Голова Мережі центрів європейської інформації України – моб. 0509091345.
*  *  *
Організаторами заходу є Мережа Центрів Європейської Інформації України, Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях». Захід проводився в рамках проекту «Кампанія відзначення Днів Європи в Україні - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» за підтримки МФ «Відродження».