ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Консультанти центрів європейської інформації вчились працювати з переселенцями

 
Враховуючи суспільно-політичні події, які відбуваються впродовж останніх років в Україні, з’явились нові вразливі групи населення, однією з яких є переселенці (внутрішьо переміщені особи).
Така група є неоднорідною, адже переселенці з АР Криму та зі Сходу України-це 2 абсолютно різні категорії переселенців. Відповідно і методи роботи з ними повинні бути різні. Переїхавши до нового міста, більшість людей, адаптовуючись до нових умов життя, відвідують публічні місця, серед яких і бібліотека, де і знаходиться центр європейської інформації. Який надає ряд послуг (від технічних- компютер, інтернет, до-консультаційних, а також ініціювання та проведення спільних заходів, що сприятиме налагоджуванню контактів з місіевим населенням і переселенців).
IMG 3094
Представники центрів європейської інформації висловлювали потребу у навчанні саме в контексті спихологічних аспектів роботи з переселенцями. Саме на це був направлений семінар-тренінг «Психологічні аспекти роботи з переселенцями», що відбувся 5-7 липня у м. Кам’янець-Подільський.
Досвідчені тренери Ірина Брунова-Калісецька та Ігор Баб’юк розповіли про психологію переселенця, емоційні стани, практики трансформації конфліктів, залучення переселенців в життя громади та інше.
Євгенія Олійник.