ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Чернівецьким старшокласникам розповіли про переваги європейської освіти

Вже вдруге в Чернівцях відбулася навчально-методична конференція «Європейська освіта міста Чернівці: перспективи для абітурієнтів». Організаторами заходу виступили Чернівецька міська учнівська рада та Буковинський державний медичний університет, за сприяння Управління освіти Чернівецької міської ради та Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях».
 
Конференцію провели у Палаці Академічному БДМУ 19 травня 2016 року в рамках відзначення Днів Європи в Україні - 2016. Участь у заході взяло 200 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівці. Із своїми промовами виступили представники буковинських університетів, а також студенти і учні.
Про європеїзацію Буковинського державного медичного університету розповідав завідувач відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури Роман Булик. До уваги учнів була представлена презентація під назвою «Кроки до європеїзації, перспективи для реалізації». Європейські зв’язки Чернівецького національного університету представляли керівник відділу міжнародних зв’язків Сергій Луканюк та заступник декана по міжнародній діяльності економічного факультету ЧНУ Андрій Верстюк. Про перспективи для абітурієнтів у ЧТЕІ КНТЕУ доповідав заступник директора з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Юрій Королюк.
Всі буковинські виші мають тісні зв’язки з вищими навчальними закладами Європи та світу. Який шлях не обрав би чернівецький абітурієнт, він матиме можливість реалізувати себе, стати учасником обміну студентами, набратися безцінного досвіду в найкращих університетах світу і навіть отримати подвійний диплом, таким чином відкривши собі безліч перспектив. Кожен доповідач наголосив, що для цього необхідно лише мати бажання, добре вчитися та, що найважливіше, «добре знати хоча б одну іноземну мову, адже сьогодні без неї – нікуди», - наголошує Андрій Васильович Верстюк.
Також із доповіддю від імені всіх абітурієнтів виступила Валентина Рудка, голова навчально-юридичної комісії Чернівецької міської учнівської ради. Валентина розповіла про очікування учнів від навчання у ВНЗ: важливими критеріями при виборі вишу виступають наявність дистанційного навчання, можливість застосування знань на практиці, програми обміну з європейськими ВНЗ та рейтинг навчального закладу.
Нагадаємо, у травні 2015 року дана конференція проводилася у стінах Мармурової зали Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
Ксенія Філяк.