ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Активісти Народного Дому святкували День міста разом з громадою

 
Представники Народного Дому в Чернівцях долучилися до роботи «Містечка USAID», де представили результати діяльності своїх організацій.

1 жовтня в Чернівцях відбулося щорічне святкування Дня міста. Серед святкових заходів відбулася також презентація проектів організацій, які співпрацють з Агентством США з міжнародного розвитку, та втілють проекти безпосередньо у Чернівцях та у навколишніх територіальних громадах.

Цьогоріч різнопланових проектів налічувалося 12. Серед них: правозахисні, освітні, які стосуються розвитку громад, активізації громадянського суспільства і т.п. Кожен бажаючий мав можливість поспілкуватися з представниками організацій, поцікавитись особливостями їхньої роботи, а також отримати приз у випадку, якщо в заздалегідь виданому паспорті людина збере всі печатки.

В «Містечку USAID» презентували свої досягнення активісти Народного Дому: ГО «Комітет виборців» та Товариство «Український народний дім в Чернівцях». Активісти проводили опитування городян стосовно того, якими найбільш актуальними проблемами вони стурбовані. Іншим пропонувалося взяти участь у святковій вікторині на предмет обізнаності щодо цікавих фактів про Чернівці. Дітям була надана змога пограти у різні дитячі конкурси у спеціально відведеному куточку дитячого дозвілля.

Для того щоб дослухатися до думок і побажань городян активісти пропонували бажаючим залишити свої записи в книзі відгуків, яку в подальшому було передано до відділу звернень громадян Чернівецької міської ради.