ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Найбільше чернівчан турбує стан доріг

 
Під час святкування Дня міста Чернівців в «Містечку USAID» активісти ЧОГО «Комітету виборців» та Українського Народного Дому в Чернівцях проводили опитування стосовно проблем, які є найбільш актуальними для чернівчан.

Серед 150 опитаних городян проблемою №1 виявився стан доріг у місті. Другою проблемою за кількістю голосів виявилася проблема зі сміттям. «Його занадто багато на дорогах, тротуарах, на дитячих майданчиках і ми повинні з цим боротися спільними зусиллями», – ділиться власним баченням стосовно проблем у місті чернівчанин Дмитро.

Наступну, третю позицію зайняла проблема громадського транспорту в Чернівцях, а саме його неякісне надання послуг. Для вирішення даної проблеми слід більш відповідальніше віднестися до вимог для підприємців, які надають послуги громадських перевезень, переглянути вартість послуг. Серед інших позицій, за які не менш активно голосували чернівчани були такі питання: безпритульних тварин, водопостачання, спортмайданчиків, прозорості бюджету та комунікації з владою.

Активісти звертаються до місцевої влади та депутатського корпусу, щоби при формуванні бюджету на 2017 рік вони врахували подані вище побажання та звернули увагу на думку громадськості.