ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Веб конференція на тему: «Європейський тиждень місцевої демократії: витоки та сутність»

12 жовтня активісти чернівецького Центру європейської інформації прийняли участь у веб конференції на тему: «Європейський тиждень місцевої демократії: витоки та сутність».
Захід відбувався на базі ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Крім чернівецької делегації участь в обговоренні взяли представники Чернігівщини, Черкащини, Полтавщини, Львівщини, Луганщини, Рівненщини, Івано-Франківщини, Кіровоградщини. Цільовою аудиторією виступили члени центрів європейської інформації, працівники і відвідувачі бібліотек, представники органів місцевого самоврядування, активісти громадських організацій.
З висвітленням питання взаємодії місцевої влади з громадою в країнах Європи виступив В. Бойко – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук. Виступаючий у своїй доповіді зауважив, що територіальні спільноти так само конкурують між собою, як і окремі громадяни, що спонукає до налагодження співпраці. Саме це і формує явище демократії, – підкреслив пан Володимир.
Присутнім було також запропоновано приклади того, як громадяни разом з владою вирішують проблеми міста/громади (на прикладі США). Доповідачем у цьому аспекті виступив волонтер Корпусу Миру США Колд Кайл.
В Україні також є випадки успішних досвідів в залученні громадян до розвитку міста. Про громадський бюджет м. Черкас розповіла представниця Черкаської міської ради Т. Харенко.