ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Учасники медіа-школи вчилися створювати матеріали для «довгого читання»

 
З новим трендом в інтернет-журналістиці – створенням лонгрідів, ознайомилися учасники третього тренінгу Медіа-школи «Журналістські розслідування та децентралізація владних повноважень в Україні». Захід відбувся 3 лютого в Українському Народному Домі. Про історію виникнення лонгрідів і те, чим цей різновид контенту відрізняється від звичного формату в наповненні сайтів, розповіла Лариса Раренко – асистент кафедри журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Лонгрід – не просто стаття великого обсягу, це органічне поєднання тексту з мультимедійним наповненням: фотографіями, аудіо- та відеороликами, інфографікою тощо, яке створює в результаті емоційно насичений та візуально привабливий матеріал. При цьому, за основу береться певна історія, а не новина, яка швидко втрачає актуальність.
 
Учасники тренінгу дізналися про історію виникнення лонгріду, інструменти для його створення, а також власне процес підготовки та особливості подачі матеріалу, щоб зробити його цікавим для аудиторії. Як приклад Лариса Раренко навела найбільш яскраві проекти, виконані іноземними та українськими журналістами.
 
 
 
Захід відбувся в рамках проекту «Активізація висвітлення децентралізації владних повноважень у ЗМІ Чернівецької області» громадської організації «Буковинський центр виборчих технологій» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.