ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Платформа «Відкрите місто» діятиме у Балтській ОТГ

Балтська обднана територіальна громада спільно з міжнародним фондом «Східна Європа» та громадською організацією «Український народний дім» (м. Чернівці), долучилися до модернізації програмної платформи «Відкрите місто», про це йдеться на сайті http://balta.tv/2016/11/09/vidkrite-misto/ Ця програма вже протягом кількох  років функціонує на території великих міст України, але вперше покаже свою результативність на прикладі ОТГ. Про роботу сервісу працівникам Балтської міської ради та старостам розповіли модератори заходу – секретар товариства «Український Народний Дім у Чернівцях» Тарас Халавка, програмний менеджер фонду «Східна Європа» Юрій Пискалюк та голова товариства «Український Народний Дім у Чернівцях» Володимир Старик.
 «Ідея впровадження веб-платформи «Відкрите місто в нашої організації виникла близько півроку тому, наші активісти активно займаються процесами децентралізації, і ми подумали, що впровадження таких інтерактивних методів співпраці мешканців з органами влади буде актуальним для об’єднаних громад і корисним у комунікації між старостами і міськвиконкомом», - зазначив Тарас Халавка. За його словами, Балтська об’єднана територіальна громада є однією з найбільш активних громад в Україні, її керівництво підтримало цю ідею і, як результат, було прийнято рішення про впровадження «Відкритого міста». тут проект на території громади»
За допомогою сервісу кожен мешканець міста отримає дієвий інструмент для зворотного зв’язку з владою та зможе привернути її увагу до актуальних проблем.