ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Центр європейської інформації «Буковина-Європа» представив тематичну виставку в рамках відзначення Днів Європи в Україні

 

 
В рамках відзначення Днів Європи в Україні 19 травня Центр європейської інформації «Буковина – Європа» взяв участь в заході «BukScienceDays.Spring-2017», що відбувся на площі Філармонії міста Чернівці.
Концепцією заходу передбачалося два основних елементи: “Лекторіум під відкритим небом” й “Експериментаріум під відкритим небом”, в рамках яких усі охочі мали змогу почути цікаві лекції, побачити демонстрацію фізичних, хімічних, біологічних експериментів молодими науковцями, прийняти участь у різноманітних майстер-класах, наукових тестах, тестуванні технічні новинки тощо.
 
Гості заходу могли спостерігати, як хімічним шляхом утворюється вулкан, гейзер, штучна кров, як вирощувати рослини в пробірках та багато інших цікавинок.
 
ЦЄІ долучився до участі в «BukScienceDays.Spring-2017», представивши тематичну книжкову виставку. Також ЦЄІ спільно із громадською організацією «Клуб української молоді» провели невелике опитування про безвіз для студентів та презентували електронну бібліотеку.