ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Папієв без заяв «громадськості» не буде реагувати на перекриття доріг в Чернівцях

Так губернатор відреагував на запитання журналіста "Чи можете ви вплинути на те, щоб люди більше не перекривали дорогу?" на брифінгу голови ОДА у понеділок, передає кореспондент molbuk.ua

 

- Як тільки до мене надійде таке звернення, я відразу втручуся в цю ситуацію. Нині у міської ради є достатньо важелів для того, щоби врегулювати ці питання. Одне побажання, яке в мене є – щоб ці події не супроводжувалися політиками. Бо як тільки я бачу народних депутатів з чітко окресленими поглядами, у мене відразу є своє ставлення до таких речей – як речей спровокованих і заготовлених, - сказав Папієв.

 

- Бачите, ви самі це назвали перекриттям дороги. Тобто, ви юридично це фіксуєте як перекриття дороги… Так? – спитав губернатор в журналіста.

 

- Ні, я юридично не фіксую це, - відповів журналіст.

 

- Бачите, ви самі заплутались, - каже Папієв. - Для того, щоб мені реагувати , мені потрібні законодавчі підстави й підґрунтя. Я людина, яка не тільки знає закони. Я також брав участь у законодавчому процесі і написанні законів. Я закони прекрасно знаю, знаю свої повноваження і ніколи за межі повноважень не виходив. Але якщо підстави є, знайте, що я реагуватиму активно і жорстко. Моя активність базуватиметься на законах і Конституції України.