ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

У 2017 році бюджет Чернівців перетнув позначку у 2 мільярди гривень

Звідки беруться кошти, скільки і куди їх потім спрямовується - дивіться у нашій інфографіці.
 
 
Budg2 
 
Budg1
 
 
В жовтні з 10 по 25 відбувається голосування за проекти бюджету участі, тобто ті, які запропоновані кимось з самих жителів Чернівців. Будь хто прописаний у Чернівцях та має 16 років може віддати свій голос за одного з учасників, а проекти-переможці отримають фінансування з міської казни.
Детальніше ознайомитись з умовами подачі проектів на «Бюджет участі» можна на сайті міської ради у рубриці «Бюджет участі», яка доступна за посиланням http://city.cv.ua/portal/byudzhet-uchasti
Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі) – це місцева бюджетна програма, що базується на місцевій ініціативі – формі прямого волевиявлення мешканців міста Чернівці, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення територіальною громадою окремих напрямків використання бюджетних коштів.
Проекти, які фінансуються за бюджетні кошти поділяються на:
Великі – з обсягом фінансування від 300 тис. грн. до 1млн. грн. Обсяг фінансування великих проектів становить 40% від загального обсягу Бюджету ініціатив чернівчан.
Малі – з обсягом фінансування до 300 тис. грн. Обсяг фінансування малих проектів становить 60 % від загального обсягу Бюджету ініціатив чернівчан.
Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях у пунктах голосування, які розташовуються у міському Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) та його віддалених офісах, – шляхом заповнення друкованої версії анкети.