ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Майже півтори сотні мешканців міста 8 грудня взяли участь у громадському обговоренні проекту міського бюджету на 2018 рік

Майже півтори сотні мешканців міста 8 грудня взяли участь у громадському обговоренні проекту міського бюджету на 2018 рік. Перед присутніми виступив міський голова О.Каспрук, начальник фінуправління Л.Бамбуляк, яка представила проект міського бюджету на наступний рік.

Учасники громадського обговорення після бурхливих виступів рекомендували сесії Чернівецької міської ради взяти проект міського бюджету м. Чернівців на 2018 рік за основу та врахувати перелік пропозицій, висловлених учасниками громадських слухань при внесенні змін до міського бюджету на 2018 рік.

Зокрема серед пропозицій були зазначені наступні: ремонт доріг та інженерних мереж, оновлення тролейбусного парку, закупівлю комунальних автобусів, сучасної техніки та обладнання для комунальних підприємств, лікарень, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, підвищення їх пожежної безпеки та комфортності, збереження архітектурної спадщини, модернізацію вуличного освітлення та підвищення безпеки і доступності дорожньої інфраструктури, озеленення міста, створення сучасних громадських просторів, надання оперативної допомоги важкохворим дітям.

Детальніше з пропозиціями учасників громадського обговорення та відповідями міської ради на них можна ознайомитись на сайті міської ради: http://city.cv.ua/portal/84/gromadski-sluhannya-z-obgovorennya-proektu-miskogo-byudzhetu-na-2018-rik-110718.html#more-110718