ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Роздуми про бюджетний процес у Чернівцях

 

Бюджетний процес –складний процес. Ще три-чотири роки тому громадськість то й не дуже цікавилась, що власне відбувається у царині планування міського бюджету. Але з того часу ситуація почала змінюватись: спершу з’явились бюджетні слухання, візуалізація бюджетних видатків, рубрика на сайті міської ради: «Складання бюджету», яка з часом отримує все більше змістовне наповнення.

 

Тому не варто недооцінювати роль громадян у бюджетному процесі. Часто-густо побутує думка, що бюджетні справи - надто складні і недосяжні для пересічного громадянина, тож ними мають займатися винятково політики, які чомусь завше приймають неправильні рішення. Та може ті несправедливі рішення і прийняли, бо ніхто не проконтролював власне сам процес?

Словом, друзі, якщо ви із кола експертів бюджетної сфери, громадський експерт чи просто небайдужий громадянин свого міста - поділіться з нами своїми враженнями щодо бюджетного процесу у Чернівцях. Чи вчасно планується бюджет міста? Наскільки громадськість залучена до процесу? Чи відкритий бюджет для громадськості?