ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Перший практичний семінар відбувся в рамках транскордонної співпраці з Молдовою

 
З 12 по 14 лютого в м. Кишинів відбувся практичний семінар для спеціалістів в сфері соціальної інтеграції молоді з Республіки Молдова та Чернівецької області (Україна). В транскордонній зустрічі взяли участь соціальні працівники,педагоги, представники неурядових організацій, шкіл, державних установЧернівецької області та Республіки Молдова.
 
Упродовж практичного семінару делегація з Буковини мала змогу ознайомитися з системою державних послуг для молоді в Республіці Молдова; діяльністю громадських організацій, що розвивають життєві навички у молоді; з досвідом роботи з реалізації підприємницької культури в підлітків та підтримки малого бізнесу.
 
Семінар було організовано громадською організацією «Клуб української молоді» в партнерстві з громадською організацією «Центр соціальних служб для сім’ї та молоді» (м. Кишинів) та молдавським філіалом асоціації «Amici dei Bambini» в рамках реалізації проекту «Сприяння міжособистісному спілкуванню у соціальній,культурній та освітній сферах серед молоді з Республіки Молдова та Чернівецької області» програми транскордонного співробітництва ЕаРТС Молдова – Україна. Цей проект співфінансується європейським союзом.