ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Особливості співпраці ЗМІ та громадськості

konf

 

Тетяна Смолдирева (директор радіо «Буковина») зазначила, що ЗМІ є, певною мірою, партнером громадських організацій, оскільки в них співпадає цільова аудиторія - населення, яке потребує інформації та послуг. Громадським організаціям варто творити цікавий і корисний для людей «продукт», який стане привабливим для ЗМІ інформаційним приводом і спонукою у створенні цікавого та суспільно важливого матеріалу

Олександра Целіщева (ЦРР Топ-Кая, АР Крим) вважає, що громадські організації можна класифікувати наступним чином: ті, які надають послуги: консультування, соціальна допомога тощо та ті, які займаються інформаційною, просвітницькою діяльністю. Саме для другої групи співпраця зі ЗМІ є критично важливою.

В рамках круглого столу зацікавленій громадськості презентували «Посібник з громадської журналістики». До збірки увійшли міркування про алгоритми взаємодї ЗМІ та громадських організацій та практичні поради щодо ефективної взаємно корисної співпраці – заслуженого журналіста України Тетяни Смолдиревої,  блогера Святослава Вишинського, громадських діячів: Буковини - Ігоря Баб’юка, АР Криму - Олександри Целіщевої. З текстом видання можна познайомитись:

http://civicinaction.com/samoosvita/item/38-posibnyk-z-hromadskoi-zhurnalistyky

Книга була підготовлена Товариством «Український народний дім в Чернівцях» за результатами проекту «Ефективні публічні комунікації українських неурядових організацій через засоби громадської журналістики» за сприяння Національного фонду підтримки демократії США (National Endowment for Democracy).

           Контактна особа Євгенія Олійник – моб. 0509091345

 

    Все про подію на Facebook