ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Круглий стіл "Державна реєстрація - шлях до європейської якості обслуговування

 

20 червня 2013 р. Чернівецька міська молодіжна організація «Клуб Української Молоді» провела круглий стіл на тему «Державна реєстрація: шлях до європейської якості обслуговування».

 

В заході взяли участь представники ЗМІ, громадських організацій, начальник відділу державної реєстрації Чернівецької міської ради.

 

На початку з доповіддю виступив керівник проекту Дмитро Міцевич. Він розповів учасникам про мету та завдання проекту, а також розповів про наявні результати.

Основні акценти були розставлені за такими напрямками:

- Особливості роботи відділу державної реєстрації;

- Порядок та процедура отримання документів (витяги, виписки, довідки з ЄДР);

- Особливості роботи з електронним цифровим підписом (як і де краще отримати, порівняння акредитованих центрів видачі ключів, де і як застосовувати);

- Що таке електронна реєстрація?

- Зміна класифікаторів видів економічної діяльності (для чого і як це зробити).

В дискусії активну участь взяла також начальник відділу державної реєстрації п. Зоя Лєскова. Вона розповіла аудиторії деякі особливості роботи відділу, а також схвально поставилась до того факту, що молодіжні організації також піднімають такого роду проблеми.

Активно обговорювалось питання впровадження електронного цифрового підпису, адже державна податкова інспекція планує до кінця року приймати майже 100% звітності у електронній формі як від юридичних осіб так і від фізичних осіб-підприємців, а це вимагає хоч і мінімальних але навичок у роботі з комп’ютером та відповідними програмами.

Електронний цифровий підпис також можливо використовувати для реєстрації фізичної особи-підприємця, проте довгий час реєстраційний портал не працював, а пройти процедуру було простіше безпосередньо у держреєстратора, та вже в травні робота була налагоджена. Цікавим залишається той факт що станом на 20 червня, жодна людина не скористалась можливістю електронної реєстрації в Чернівецькій області.

Щодо зміни КВЕД, то за нашими підрахунками цю процедуру здійснили близько 30% приватних підприємців, за словами п. Зої Лєскової близько 65%/

Проект здійснюється за підтримки МФ «Відродження».

Контактна особа – Дмитро Міцевич. Тел. (050)14-00-712