ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Секрет успіху співпраці громадського сектору та ЗМІ

 
4 червня 2013 року лідери громадських організацій та молодіжних рухів Буковини мали змогу прослухати семінар на тему:  «Особливості взаємодії ГО та ЗМІ: прес-конференція». Захід проводився в стінах Українського Народного Дому в Чернівцях.
 
Нині в Україні існує нагальна потреба налагодження конструктивного діалогу представників громадських організацій та ЗМІ. В руслі розвитку демократичних процесів та побудови громадянського суспільства активність повинна проявлятися у порядку охоплення максимальної кількості однодумців. Такий перебіг справ можливий саме завдяки комунікації громадського сектору та ЗМІ.
 
Основним доповідачем семінару була Тетяна Смолдирєва (Головний редактор радіо «Буковина», голова Чернівецького прес-клубу). Журналістським досвідом і практикою спікер поділилася висвітлюючи тему: «Прес конференція, як один із способів комунікації інститутів громадянського суспільства із місцевими ЗМІ».
 
«Створюючи собі імідж громадська організація заявляє про себе як про реально діючий орган. В свою чергу, імідж робиться не працею, а передусім інформацією», - зазначила пані Тетяна. Присутні мали змогу дізнатися яким чином виглядає процес організації прес-конференції, розробка прес-анонсів, прес-релізів. Дуже важливою обставиною є те, що інформаційне суспільство і відкритий інформаційний простір сприяють доступності у налагодженні контактів зі ЗМІ.
 
Насамкінець, Т. Смолдирєва люб’язно поділилася важливим рецептом успіху з присутніми: «Не встрявати у словесні конфлікти з журналістами». Також доповідач зазначила: «Журналіст – вільна людина. Він не любить знаходитися у «прокрустовому ложі» чиїхось бажань».