ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Буковиною мандрує фестиваль Docudays UA

Сьогодні презентували 10-й Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA. Захід відбувся в приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях. Філософія фестивалю покликана спонукати людей до оцінки того, що відбувається навколо. Це можливе за допомогою переглядів авторських фільмів всесвітньовідомих і молодих режисерів.
Цьогоріч у жовтні, листопаді, грудні Мандрівний DocudaysUA відвідає 22 регіони України в тому числі й Чернівецьку область у період з 5 по 21 листопада 2013 р. Покази проходитимуть у м.Чернівцях, м.Заставні, м.Сторожинці, с.Михальчі Сторожинецького району, м.Хотині, м.Новоселиці, с.Топорівцях Новоселицького району.
Перегляди фестивальних фільмів відбуватимуться в Українському Народному Домі в Чернівцях, Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.М.Івасюка, районних бібліотеках, Чернівецькому національному університеті ім.Ю.Федьковича, на базі Євроклубів м.Чернівці.
За словами одного з організаторів фестивалю у Чернівецькій області, Ігоря Мосіна «Фестиваль – неполітичний і некомерційний, а його головна мета – сприяти підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини, формуванню в суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності, створенню фундаменту для демократичного майбутнього країни».
 «Ефект від перегляду фільмів буде підсилюватись зустрічами з режисерами, діячами культури та митцями; тематичними дискусіями, обговореннями, диспутами та різноманітними правоосвітніми заходами», - зазначив активіст Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» Дмитро Міцевич.
Нагадаємо, 8 листопада відбудеться відкриття Мандрівного фестивалю першим фільмом білоруського режисера Андрія Кутила «Доволі! До Волі…».Головна ідея – показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: змиритися з авторитарним, диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії; виходити на акції протесту чи відсиджуватися вдома, поки протестують інші; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі; терпіти насильство в сім'ї чи боротися з ним.