ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

«Золоті оплески Буковини» вдев’яте лунали у Чернівцях

24 жовтня в рамках 9 регіонального фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини» в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської театралам презентували виставу «Інцидент».

Після закінчення вистави з нами поспілкувався директор Чернівецького театру, а за сумісництвом і директор фестивалю – Юрій Марчак. «Розповім трішки власне про сюжет комедії. Під час відкриття нового відділення банку стався прикрий інцидент, який викликав неабиякий резонанс та інтерес, безліч пікантних ситуацій і багато сміху.  Ефектна , весела та видовищна вистава за п’єсою італійського драматурга Луїджі Лунарі подарувала всім хороший настрій на незабутні враження», – сказав митець.

Щодо фестивалю, то загалом це чи не єдиний фестиваль комедії в Україні, який відбувається вже дев’ятий рік поспіль. Існує фестиваль виключно за рахунок продажу квитків. Наразі про велику популярність «Золотих оплесків Буковини» свідчить той факт, що вільні місця в залі драмтеатру залишилися лише на деякі вистави. Загалом у рамках фестивалю в Чернівцях виступить понад 50 колективів. 

 Катерина Карпо, студент-політолог