ГРОМАДА В ДІЇ

ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ
В ЧЕРНІВЦЯХ

Ім’я
Пароль

Наші сторінки в:

Галерея:

Проект з Громадської Журналістики та Подорож до Чернівців

6-8 жовтня "Український Народний Дім в Чернівцях"  запросив найактивніших  учасників проекту з громадської  журналістики провести заключний семінар в місті Чернівці.  Тренінг розпочався ще в квітні 2013 року, в організації якого приймав участь Кіровоградський центр європейської інформації,. На протязі занять учасники виконували завдання різного виду та мали змогу проявити себе і лише 9 найактивніших потрапили на семінар до Чернівців.
Програма була дуже насиченою і вельми цікавою. Удень - конференції, увечері - прогулянки по місту.
      Сама суть проекту полягала в тому, щоб  донести до суспільства та допомогти з'ясувати особливості співпраці ЗМІ з громадськістю; чітко зрозуміти, в чому полягає громадська журналістика; яка різниця між професійною та громадською журналістикою;  як зацікавити ЗМІ, щоб вони все ж таки прийшли на Ваш захід та ще багато інших важливих та цікавих речей.
    Щодо мене, то раніше  я не мала уявлення про громадську журналістику, громадські організації та яка різниця між професійною та громадською журналістикою. Завдяки цьому проекту я вільно володію цими та іншими знаннями, також мала можливість познайомитись та поспілкуватись з дуже цікавими людьми, але найцінніше, що я отримала - це досвід. Тому хочу висловити подяку всім організаторам даного проекту, адже це було просто приголомшуюче та незабутньо!
 
Алієва Айнура